Eğlencenin En Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bela-Money

Bela-Money Empty Bela-Money

Mesaj tarafından Disturbia..! Paz Mart 29, 2009 2:01 pm

Sınırım hakkatten up uzun bir konvoyun arkasında deli gibi gidiyoruz yol boyu dün bugünden farklı değil moruk acı sana yolum uzun koru beni düşer bigün acı sana bizde insanız be napalım garip bir haykıralım sizin gibi tayt giysem demezler mi ay kılıbık şimdi bak lan haline sen yorgun görünüyon bana gitde evine dinlen annen kızmıyomu takılmana şimdi klibim olsada sağ ve solda Latin karı yönetmenimiz Türkçe kesim yedirirdi narı bütün aslar bende homie bu laf değil kafam atık sikerim lan oyununu hepiniz yere yatın çünkü dışarı böyle değil karanlık ve gece sana korku dolu bir an yaşatsa rapçi de bi piçe yani bandana moruk sanma herkez öldürüyo öyle adamı bende gördüm bu beni güldürüyo bazen sözde yetmiyo ki derdimizi anlatmaya devletin güvencesiyle gemim hazır batmaya şatafattan uzak akıl fakir düşün bu gece sen yarın yinede farklı olmaz sokaklarda gecele sen
Beni takip gel adım adım yolumuz uzun engel çok sonu yakın
Beni takip gel adım adım yolumuz uzun engel çok sonu yakın
Disturbia..!
Disturbia..!
Üye
Üye

Teşşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Bela-Money Left_bar_bleue0/5700Bela-Money Empty_bar_bleue  (0/5700)

- Similar topics