Eğlencenin En Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logitech'ten rekor üretim!

Logitech'ten rekor üretim! Empty Logitech'ten rekor üretim!

Mesaj tarafından Admin Paz Ara. 07, 2008 7:21 pm

Dünyaca ünlü bilgisayar aksesuarı üreticisi Logitech, 1981'den bu yana ürettiği fare sayısını açıkladı. Sizce Logitech 27 yılda kaç bilgisayar faresi üretmiş olabilir?

1981 yılında kurulan ve o zamanlardan beri bilgisayar yan ürünleri konusunda çalışan Logitech, 1996'da 100 milyonuncu faresini piyasaya süremeyi başaran, Avrupa merkezli büyük bir üretici. Arada geçen on iki yılda n sonra, bugün Logitech dokuz yüz milyon tane daha fare üreterek, bir milyarıncı bilgisayar faresini satışa sunmasını kutluyor. Logitech'in 1982'de üretilen Logitech P4'ten sonra bilgisayarın gelişiminde önemli bir rol aldığını, söyleyen Logitech'in başkanı Gerald P. Quindlen, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Son on-yirmi yılda insanların bilgisayarla olan ilişkisi oldukça değişti. Eskiden sadece bir iş makinesiyle şimdi hayatımızın bir parçası oldu. Logitech de değişen koşullara uyacak şekilde bu ileremede, sadece son beş yılda sunduğu ilkler olan aşırı hızlı kaydırma, lazer fare ve nano algılayıcı gibi özelliklerle önemli bir yere sahip."

]Logitech'ten rekor üretim! Milyarincifare1228306700

Bir milyarıncı fare: Logitech VX Nano

Bir Milyarıncı Fareye Özel Etkinlik

Üretilen bir milyarıncı farenin dünyada nereye gideceği henüz belli değil. Logitech de bununla ilgili bir etkinlik düzenleyerek katılımcılardan farenin hangi ülkede satılacağına dair tahminde bulunmalarını istiyor.
Admin
Admin
Yönetici
Yönetici

Teşşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Logitech'ten rekor üretim! Left_bar_bleue5700/5700Logitech'ten rekor üretim! Empty_bar_bleue  (5700/5700)

http://eglencesenin.yetkinforum.com